Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

12.04.2017 / 01:13

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 2 студенти з кафедри програмного забезпечення Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б) та Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), а також студент з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Стрижалов  та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

112       113

Ерудити кафедри ПЗ  Віталій Перегончук та Олена Дажура

Вітаємо наших студентів з перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.