Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

12.04.2017 / 01:13

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 2 студенти з кафедри програмного забезпечення Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б) та Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), а також студент з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Стрижалов  та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

112       113

Ерудити кафедри ПЗ  Віталій Перегончук та Олена Дажура

Вітаємо наших студентів з перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".