Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЕРУДИТ-КВАРТЕТ»

12.04.2017 / 01:13

3 квітня 2017 року  у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся Кубок чемпіонів м. Вінниці з гри "Ерудит-квартет".

Шляхом конкурентного відбору було сформовано команду чемпіонів ВНТУ, у яку увійшли 2 студенти з кафедри програмного забезпечення Віталій Перегончук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-13б) та Олена Дажура (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), а також студент з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Стрижалов  та студентка з факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ксенія Писаренко.

Відбулася жорстка інтелектуальна битва ерудитів міста Вінниці. Політехівці вибороли 2 місце, ставши призерами Кубку чемпіонів.

112       113

Ерудити кафедри ПЗ  Віталій Перегончук та Олена Дажура

Вітаємо наших студентів з перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.