Кафедра програмного забезпечення | ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ НА КОНФЕРЕНЦІЇ Е-ВРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ У КИЄВІ

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ НА КОНФЕРЕНЦІЇ Е-ВРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ У КИЄВІ

11.04.2017 / 11:05

6 квітня 2017 року директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Хошаба взяв участь у конференції е-урядування та е-демократії: е-нноваційна Україна та інтерактивна демо-зона, де були задіяні міжнародні експерти та провідні фахівці галузі з нашої держави.

З травня 2015 року україно-швейцарська програма EGAP допомагає українському Уряду, регіональним партнерам та активістам громадського сектору впроваджувати інноваційні підходи та рішення стратегій з е-урядування.

Фокусом таких інноваційних підходів є створення електронних сервісів, нарощування потенціалу розвитку електронного урядування та демократії, а також діалог  у питаннях розробки національної політики держави.

В цьому напрямку першочерговою метою програми EGAP є створення більш інноваційних, інклюзивних, впливових та орієнтованих на громадян е-сервісів, інструментів для е-демократії, навчальних матеріалів та політик. Команда EGAP організувала цьогоріч 6 квітня конференцію е-урядування та е-демократії.

хош

Директор Центру інновацій в електронному урядуванні ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Олександр Хошаба (праворуч) і Руслан Бурлаченко, керівник iHUB Вінниця

Результатами конференції стали обговорення динаміки розвитку е-урядування у контексті е-демократії в Україні, а також різні актуальні теми, що стосуються інновацій в різних областях: Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській, Київській.

На конференції працювали багато секцій, серед найбільш потужних: стратегія бачення політики е-урядування в Україні, інноваційні підходи в е-урядуванні та е-демократії, концепція та план дій для е-демократії в Україні.

«Особливо цікавими для мене були правові питання проведення хакатонів в Україні та за кордоном», — зауважив Олександр Хошаба.

Є досить багато ідей і проектів, які можна реалізувати на базі Центру інновацій в електронному урядуванні. Зокрема, проведення викладачами навчальних занять, факультативів, тренінгів з питань е-демократії, е-урядування, е-участі для студентів нашого університету. Адже у нас працюють справжні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички у цій галузі!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.