Кафедра програмного забезпечення | ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

26.09.2018 / 19:43

Влітку доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у столиці Таїланду (в місті Бангкок) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

260918_1

Під час стажування Олександр Миколайович ознайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом та пройшов практичне стажування з програмування додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом.

Отримані знання Олександр Рейда активно використовує при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)