Кафедра програмного забезпечення | ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

26.09.2018 / 19:43

Влітку доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у столиці Таїланду (в місті Бангкок) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

260918_1

Під час стажування Олександр Миколайович ознайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом та пройшов практичне стажування з програмування додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом.

Отримані знання Олександр Рейда активно використовує при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ
04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення  Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).