Кафедра програмного забезпечення | ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ У ТАЇЛАНДІ

26.09.2018 / 19:43

Влітку доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у столиці Таїланду (в місті Бангкок) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

260918_1

Під час стажування Олександр Миколайович ознайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом та пройшов практичне стажування з програмування додатків для інтерактивних систем із паралельним інтерфейсом.

Отримані знання Олександр Рейда активно використовує при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.