Кафедра програмного забезпечення | ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ / ПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ-ІСРС

24.10.2019 / 16:33

Удев’яте у Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання українського сайту півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які проводилися паралельно зі змаганнями бухарестського сайту даного півфіналу. У межах українського сайту було проведено і відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

олимп

У змаганнях на вінницькому майданчику взяли участь 46 команд. У Бухаресті участь у змаганнях взяли 52 команди.

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 98 команд з 8 країн південно-східної Європи.

Україна трохи покращила свої результати відносно минулого року. Кращий результат: друге місце проти четвертого минулого року; п’ять команд проти чотирьох у першій десятці. Як і торік, удруге за багато років Україна, скоріше за все, буде представлена у світовому фіналі однією командою Харківського національного університету радіоелектроніки, хоча примарні шанси зберігають і команди Харківського національного технічного університету імені В. Н Каразіна і, зовсім малоймовірно, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Трохи покращила свій результат перша команда Вінницького національного технічного університету VNTU_4REST і посіла 13 місце по Україні. У складі команди VNTU_4REST є студент кафедри програмного забезпечення Олексій Кавка (гр.1ПІ-18м).

Кавка

Олексій Кавка – крайній ліворуч

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, за що слід подякувати організаторам олімпіади та команді студентів-волонтерів.

КРАЩІ ШАХІСТИ ВНТУ
11.11.2019 / 12:06

8-9 жовтня 2019 року у шаховому клубі відбулася Першість ВНТУ з шахів серед студентів

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ
11.11.2019 / 12:03

Студенти кафедри програмного забезпечення здобули «срібло» Кубку міста на призи міського голови з гри «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд.

MegaIndex Domain Rank