Кафедра програмного забезпечення | ХАКАТОН «AI & OPEN DATA - HACKATHON VINNYTSIA 2019»

ХАКАТОН «AI & OPEN DATA - HACKATHON VINNYTSIA 2019»

06.01.2020 / 00:46

21 грудня 2019 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся другий Хакатон «AI & Open Data - Hackathon Vinnytsia 2019». Команди складались зі студентів вищих навчальних закладів та розробників-початківців з ІТ-компаній міста.

Призерами Хакатону стали студенти кафедри програмного забезпечення ВНТУ.

2 місце посіла команда студентів 2-го курсу кафедри програмного забезпечення «Cattle Family» у складі Ковтуна Богдана (гр.3ПІ-18б), Кучерявого Ігоря (гр.3ПІ-18б), Манича Андрія (гр.3ПІ-18б) та Веренька Артема (гр.3ПІ-18б) з проектом «VNTransport. Транспортний бот міста Вінниці».

01062020_3

3 місце посіла збірна команда магістрантів кафедри програмного забезпечення та студентів кафедри обчислювальної техніки«VNTU_Tehnari», у складі якої є студенти кафедри ПЗ: Кренцін Михайло (гр.1ПІ-19м), Колос Ірина (гр.1ПІ-19м) та Ніколайчук Владислав (гр.2ПІ-19м) з проектом «UrbanData».

01062020_4

Під час Хакатону «AI & Open Data - Hackathon Vinnytsia 2019» команди проектували рішення для розв’язання різноманітних проблем громадян: екологічних, транспортних, освітніх, медичних, комунальних тощо. При цьому використовувались існуючі набори даних у доступному для машинної обробки форматі. Також за умовами конкурсу учасники мали запропонувати власне бачення для створення наборів даних для вирішення певного актуального завдання. У цьому їм допомагали досвідчені ментори: представники Вінницької міської ради та провідних організацій, що займаються відкритими даними. Таким чином, команди мали можливість створити будь-яке унікальне рішення в межах змагання з подальшим потенційним впровадженням свого проекту.

Команди розробили проекти сучасних інформаційних систем на основі технологій штучного інтелекту та концепції відкритих даних. Якщо проекти розвивати, вони стануть основою для веб-порталів, чат-ботів, мобільних додатків для смарт-міста.

01062020_5

Третій Хакатон «AI & Open Data - Hackathon Vinnytsia 2020» відбудеться вже наприкінці весни 2020 року. Отже, як зазначають організатори, усім потенційним учасникам (і студентам, і розробникам) варто генерувати нові ідеї та рішення, корисні для вінничан.

ВИПУСК МАГІСТРІВ
17.01.2020 / 19:19

9 січня 2020 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – 120 магістрів ФІТКІ.

ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
17.01.2020 / 18:50

У ВНТУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови.

MegaIndex Domain Rank