Кафедра програмного забезпечення | КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ СТУДЕНТІВ ВІННИЧЧИНИ

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ СТУДЕНТІВ ВІННИЧЧИНИ

24.10.2019 / 16:24

17 жовтня 2019 року на півострові «Бригантина» відбулись незвичайні змагання. Студенти Вінниччини взяли участь у «Козацьких забавах».

Близько сотні студентів університетів, коледжів та профтехучилищ змагалися на швидкість у розпалюванні вогнища, перетягували канат, стрибали у мішках, перекидали шини від трактора, метали колоду, збирали та розбирали автомат. Усі команди-учасники отримали дипломи, торти, а переможці ще й сертифікати у квест-кімнату.

Збірна команда ВНТУ посіла ІІІ місце, учасники проявили волю до перемоги, мужність і гарну командну роботу.

У складі  команди Вінницького національного технічного університету виступав першокурсник ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Мельник Михайло (гр. 2ПІ-19б).

Козацькі

Мельник Михайло – другий праворуч

Вітаємо Михайла зі спортивною перемогою!

КРАЩІ ШАХІСТИ ВНТУ
11.11.2019 / 12:06

8-9 жовтня 2019 року у шаховому клубі відбулася Першість ВНТУ з шахів серед студентів

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ
11.11.2019 / 12:03

Студенти кафедри програмного забезпечення здобули «срібло» Кубку міста на призи міського голови з гри «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд.

MegaIndex Domain Rank