Кафедра програмного забезпечення | КОМАНДА ІНТЕЛЕКТУАЛІВ КАФЕДРИ ПЗ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЮВІЛЕЙНОГО ВІДКРИТОГО КУБКУ ВІННИЦІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР

21.11.2018 / 12:37

Команда магістрантів кафедри програмного забезпечення на 25-му Кубку Вінниці з інтелектуальних ігор впевнено перемогла 25 студентських команд.

З 29 жовтня  по 8 листопада 2018 року у Палаці мистецтв "Зоря"  тривав відкритий Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

У турнірі з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»  взяли участь 39 шкільних та 51 доросла команди, серед яких 25 студентських.

Серед студентів університетів 1 місце виборола команда магістрантів кафедри програмного забезпечення  у складі Андрія Андрєєва (гр.2ПІ-18м), Олександра Трача (гр.1ПІ-18м), Владислава Білика (гр.2ПІ-18м) та Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м).

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.