Кафедра програмного забезпечення | МАГІСТРАНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – НА «GDG DEVFEST UKRAINE 2017»

МАГІСТРАНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – НА «GDG DEVFEST UKRAINE 2017»

10.12.2017 / 20:38

Восени у Львові проводилась найбільша технологічна конференція від Google в Центральній та Східній Європі – «GDG DevFest Ukraine 2017», на якій побував магістрант кафедри програмного забезпечення з ФІТКІ Павло Ставицький (гр. 1ПІ-17м).

11122017

Конференція «GDG DevFest Ukraine 2017» присвячена просуванню та обговоренню новітніх технологій у сфері мобільної розробки, веб-розробки та машинного навчання, більшість з яких розроблені компанією Google та були представлені раніше на Google I/O 2017.

11122017_1

На конференції були присутні спікери як з України, так і з країн Європи та США, що працюють у провідних світових ІТ-компаніях, таких як Google, Microsoft тощо. Деякі з них мають титул Google Developer Expert (GDE), що засвідчує їх високий професіональний рівень, оцінений компанією Google.

Усі доповіді проводились виключно англійською мовою.

Серед основних тем, які розглядались на конференції були:

- Flutter – кросплатформний фреймворк для створення Android та IOS додатків зі спільною кодовою базою з використанням мови програмування Dart.

- Tensor Flow – бібліотека для реалізації машинного навчання.

- Способи побудови мобільних додатків, що не потребують встановлення на телефон, а саме: progressive web apps з використанням Angular, а також Android instant apps.

- Мова програмування Kotlin та її застосування у розробці додатків на базі Android.

- Уніфікація архітектурного підходу для додатків на платформах Android, IOS, Web та Desktop з використанням концепцій Flux та Redux.

Крім того, були організовані зони віртуальної реальності (VR), де кожен бажаючий міг спробувати дану технологію на собі.

11122017_2

Павло Ставицький готується зараз до розширеного наукового семінару, щоб поділитися отриманими знаннями в галузі новітніх ІТ-технологій з викладачами, аспірантами та магістрантами кафедри програмного забезпечення.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ У ВНТУ
19.06.2018 / 17:08

Завершилися змагання дебатного турніру у ВНТУ. У часть у турнірі взяли студенти кафедри програмного забезпечення і стали переможцями турніру серед 16 команд-учасниць змагань.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
07.06.2018 / 13:29

Кафедра безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки у ВНТУ зорганізувала та провела олімпіаду з дисципліни «Цивільний захист».