Кафедра програмного забезпечення | МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)

18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

Богачук

«На технологічному факультеті університету Ліннеус вивчатиму предмети, пов’язані з програмуванням та сучасними технологіями, приміром, такі: Algorithms and Advanced Data Structures; Operating Systems; Introduction to web programming; Problem Solving and Programming. Навчання, звісно, англійською мовою. Але я уже взялася за вивчення швецької. До речі, Ліннеуський університет входить в топ університетів Швеції, і тут навчаються студенти з усього світу. Але з України цьогоріч лише четверо студентів: Вінниця — 1, Харків — 2, Львів — 1», — розповідає Галина.

Богачук2

Linnaeus University — це державний виш, розташований на південному заході Швеції у місті Векше, яке вважається найзеленішим містом Європи. У Векше навчався видатний шведський природодослідник і медик Карл Лінней. Тому університет названий в його честь. Загалом Linnaeus University має близько 31 тисячі студентів.

Власне корпус Linnaeus University розташований майже в центрі Векше. Але споруди межують з охоронною природною територією — заповідником, озером і вежами середньовічного замку. Карл Лінней був би задоволений таким сусідством університету його імені з природою.

Богачук3

Перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський: «У Вінницькому національному технічному університеті діє Положення про академічну мобільність студентів, аспірантів, докторантів та педагогічних працівників. Відповідно до цього документу ВНТУ направляє студентів на навчання у закордонні виші, з якими маємо укладені угоди.

Договір ВНТУ з Linnaeus University був підписаний при виконанні кафедрою програмного забезпечення міжнародного проекту Tempus National Education Framework for Enhancing IT-students Innovation and Entrepreneurship.

Для Галини Богачук як учасника академічної мобільності нині складено індивідуальний навчальний план. Згідно нього ВНТУ визнає дисципліни, які студентка вивчатиме у Linnaeus University, і перезараховує наші дисципліни згідно нашого навчального плану. Невелику академічну різницю, яка залишається, Галина складе, повернувшись у ВНТУ».

Бажаємо Галині успішного навчання в Європі, багато нових вражень та позитивних емоцій!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ
04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення  Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).