Кафедра програмного забезпечення | МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР

27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".

Серед переможців інтелектуальних змагань – магістранти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення:

1 місцеІван Янковий (магістрант гр.1ПІ-17м) у складі команди «Шайка програмістів».

Іван Янковий – капітан  команди «Шайка програмістів»

3 місцеВладислав Щербань та Олег Прус (магістранти гр.1ПІ-16м) у складі команди «Рекурсія».

Владислав Щербань та Олег Прус у складі команди «Рекурсія»

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою!

СТУДЕНТИ ФІТКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»
13.05.2018 / 17:26

У Харкові в НТУ «ХПІ» було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»
13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».