Кафедра програмного забезпечення | НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПЗ ДО ДНЯ ЗНАНЬ

НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПЗ ДО ДНЯ ЗНАНЬ

08.09.2019 / 17:23

30 серпня 2019 року на зборах трудового колективу з нагоди Дня знань у ВНТУ нагороджено викладачів кафедри програмного забезпечення.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Черноволик Галину Олександрівну, кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності.

080919_9

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Коваленко Олену Олексіївну, кандидата технічних наук, доцента кафедри програмного забезпечення – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та за вагомий внесок в розвиток автоматизації документообігу факультету.

080919_10

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну, інженера ІІ категорії кафедри програмного забезпечення  – за багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи в організаційно-методичній діяльності.

Вітаємо колег з отриманими нагородами, бажаємо нових творчих успіхів!

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank