Кафедра програмного забезпечення | ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2018”

ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2018”

04.03.2018 / 23:19

1 березня 2018 року кафедра програмного забезпечення ВНТУ провела університетський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Головним організатором олімпіади був доцент кафедри ПЗ Майданюк В.П.

787

Переможцями олімпіади стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення та кафедри комп’ютерних наук.

Прізвище

Михайло

Юрійович

ІІІ

Переможці представлятимуть наш виш на національному етапі змагань у Харкові. Бажаємо успіхів нашим студентам!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.