Кафедра програмного забезпечення | ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2018”

ПЕРЕМОЖЦІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ”ІНФОРМАТИКА 2018”

04.03.2018 / 23:19

1 березня 2018 року кафедра програмного забезпечення ВНТУ провела університетський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Головним організатором олімпіади був доцент кафедри ПЗ Майданюк В.П.

787

Переможцями олімпіади стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення та кафедри комп’ютерних наук.

Прізвище

Михайло

Юрійович

ІІІ

Переможці представлятимуть наш виш на національному етапі змагань у Харкові. Бажаємо успіхів нашим студентам!

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).