Кафедра програмного забезпечення | ПЕРЕМОЖЦІ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ «ІНЖЕНЕРНИХ ЗМАГАНЬ-2019»

ПЕРЕМОЖЦІ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ «ІНЖЕНЕРНИХ ЗМАГАНЬ-2019»

03.01.2020 / 23:56

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся регіональний етап інженерно-технічних змагань «EBEC-2019», що проходить під егідою міжнародної студентської організації BEST. Змагання проходили в двох номінаціях «Case study» та «Team Design». Серед призерів Інженерних змагань значна кількість студентів кафедри програмного забезпечення:

У номінації «Case study» призерами стали студенти кафедри ПЗ:

1 місце посіла збірна команда ФІТКІ, у складі якої є студент кафедри ПЗ Ісаков Андрій (гр.1ПІ-18б).

2 місце посіла команда кафедри програмного забезпечення у складі: Тохи Вадима (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б), Манича Андрія (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б), Мазуренка Юрія (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б) та Чернеги Дмитра (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-18б).

3 місце посіла команда кафедри програмного забезпечення у складі: Маренко Дани (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б), Давиденка Іллі (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б), Кочергіна Івана (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б) та Найдюк Валерії (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-18б).

Своїми враженнями від змагань ділиться переможець у номінації «Case study» Ісаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б): «Це був надзвичайний досвід. Протягом тижня наша команда добряче потрудилася, аби здобути 1 місце на «EBEC-2019». Було нелегко. 4 години посиленої мозкової діяльності вимірювалися 5-ма хвилинами виступу. Було складно, було цікаво... Бо командна робота + досвід...

Я був своєрідним фронтендером, тобто більше розповідав під час презентацій та керував їх створенням і послідовністю. Презентації, до речі, були повністю англомовними. Надихався мистецтвом презентацій Стіва Джобса. Вийшов на наступний рівень публічного виступу (хочу ще, треба ще!).

Всі члени команди шукали інформацію, штормували-штурмували власні мізки (‘brainstorm’). Часом виходила чудова противага ідей – ідеї балансували одна одну, золота середина – як наслідок.

01032020_1

Збірна команда студентів кафедр ПЗ та КН

Ми добряче прокачали свої навички і гарно спрацювалися, тож наша збірна команда студентів кафедр ПЗ та КН тепер готується до наступного – національного етапу змагань.

До кінця змагалися за нашу першість. Було круто!

Ну, я побіг — сесія невдовзі.

P.S. Thuja.

P.P.S. Трохи класики: Pink Floyd — Learning to Fly, The Beatles — Hey Jude».

Андрій Ісаков, гр.1ПІ-18б.

01032020_2

Переможці регіонального етапу інженерно-технічних змагань «EBEC-2019» будуть представляти наш виш на національних змаганнях.

ВИПУСК МАГІСТРІВ
17.01.2020 / 19:19

9 січня 2020 року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – 120 магістрів ФІТКІ.

ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
17.01.2020 / 18:50

У ВНТУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови.

MegaIndex Domain Rank