Кафедра програмного забезпечення | ПЕРЕМОЖЦЯМИ ІТ ХАКАТОНУ CS50 PUZZLE DAY СТАЛИ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ

ПЕРЕМОЖЦЯМИ ІТ ХАКАТОНУ CS50 PUZZLE DAY СТАЛИ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ

12.05.2018 / 20:52

ІТ хакатон CS50 Puzzle Day, який проводив професор Гарвардського університету Д. Маллан перед запуском курсу CS50 (Introduction to Computer Science), зібрав у 2018 році у Вінницькому національному технічному університеті понад сто студентів.

PUZZLE_DAY

У CS50 PuzzleDay усе орієнтоване на креатив, нема стандартних рішень. Власне і курс розвиває неформальний підхід до вирішення задач, який дуже цінується фахівцями у всьому світі. Стандартно вирішувати задачі можна навчити, а от застосувати найефективніший підхід до вирішення задачі можуть лише найбільш талановиті або найбільш досвідчені айтішники.

Учасникам одночасно у всьому світі дається дві доби на вирішення задач. Оскільки вони орієнтовані на логічне мислення, дозволяється користуватись усім, й інтернетом також.

Відео лекцій професора Малана є на YouTube і на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Лекції можна переглядати англійською мовою, а можна і в перекладі українською. Зокрема українською можна переглядати на спеціалізованій платформі Prometheus   — це та платформа, яка рекомендована МОНУ до використання у вишах.

Переможцями ІТ хакатону CS50 Puzzle Day стали студенти кафедри ПЗ:

language triangle

• Кузнєцов Леонід (студент гр. 2ПІ-16б)
  • Костюк Костянтин (студент гр. 1ПІ-16б)

Network Team

• Позур Михайло (студент гр. 1ПІ-16б)
  • Свіжак Віктор (студент гр. 1ПІ-16б)

optimum

• Озерчук Дмитро (студент гр. 2ПІ-16б)
  • Білоконь Владислав (студент гр. 1ПІ-16б)

Кожна з цих команд розв’язала усі 8 задач. Отож, згодом кожен учасник отримає персональний сертифікат від Гарвардського університету за підписом самого Девіда Маллана.

СТУДЕНТИ ФІТКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»
13.05.2018 / 17:26

У Харкові в НТУ «ХПІ» було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»
13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».