Кафедра програмного забезпечення | ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

12.04.2017 / 09:07

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

12042017

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений такожДипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.