Кафедра програмного забезпечення | ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

12.04.2017 / 09:07

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

12042017

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений такожДипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".