Кафедра програмного забезпечення | ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

ПОЧЕСНА ГРАМОТА З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

12.04.2017 / 09:07

Вінницький національний технічний університет взяв участь у  Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки. Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств та 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

12042017

За результативну роботу, навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесною Грамотою Виставки нагороджений перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений такожДипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.