Кафедра програмного забезпечення | ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

Наталя Бабюк – ліворуч

Люблінська Політехніка – один з п'яти державних навчальних закладів Любліна, проте єдиний вищий навчальний заклад технічного профілю. Привабливість університету виражається насамперед високим рівнем навчання і сучасною пропозицією освіти. Люблінська Політехніка пропонує освітні програми на рівні бакалавра, інженера, магістра, доктора. Основні напрями наукових досліджень, які зараз проводяться в навчальному закладі, пов'язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища, а також економією матеріалів і енергії. Люблінська Політехніка виконує експертизи і проводить консультаційну діяльність.

Перебуваючи у Люблінській політехніці, Наталя Бабюк ознайомилася із особливостями освітнього процесу у вишах Польщі, відвідала Центр інновацій та передових технологій, Інститут електроніки та інформаційних технологій (факультет електротехніки і інформатики).

Під час стажування доцент кафедри програмного забезпечення отримала нові знання, які планує використовувати в процесі викладання базових дисциплін на  кафедрі ПЗ.

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)