Кафедра програмного забезпечення | ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПЗ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ 2018»

27.04.2018 / 20:29

Найвище звання і головну відзнаку — Гран-прі Вінницький національний технічний університет отримав на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018». Організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Романюк

Окрім Гран-прі ВНТУ здобув золоту медаль — за упровадження сучасних засобів навчання, проектів програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.

Також ВНТУ отримав сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

А ще ВНТУ нагороджено дипломом за презентацію досягнень та інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Романюк_грамота

Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відзначений перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

СТУДЕНТИ ФІТКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»
13.05.2018 / 17:26

У Харкові в НТУ «ХПІ» було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»
13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».