Кафедра програмного забезпечення | ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПЗ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ 2018»

27.04.2018 / 20:29

Найвище звання і головну відзнаку — Гран-прі Вінницький національний технічний університет отримав на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018». Організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Романюк

Окрім Гран-прі ВНТУ здобув золоту медаль — за упровадження сучасних засобів навчання, проектів програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.

Також ВНТУ отримав сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

А ще ВНТУ нагороджено дипломом за презентацію досягнень та інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Романюк_грамота

Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відзначений перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.