Кафедра програмного забезпечення | ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПЗ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ 2018»

27.04.2018 / 20:29

Найвище звання і головну відзнаку — Гран-прі Вінницький національний технічний університет отримав на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018». Організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Романюк

Окрім Гран-прі ВНТУ здобув золоту медаль — за упровадження сучасних засобів навчання, проектів програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.

Також ВНТУ отримав сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

А ще ВНТУ нагороджено дипломом за презентацію досягнень та інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Романюк_грамота

Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відзначений перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).