Кафедра програмного забезпечення | Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)

18.03.2019 / 10:57

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» серед студентів 1-3 курсів. Викладачі кафедри мовознавства підготували цікаві завдання з різних розділів мовознавства: лексикології, граматики, стилістики, фразеології.

Знавці рідної мови змагалися в написанні творчих робіт, тестових завдань, відповідей на відкриті запитання, редагуванні речень.

Журі, ретельно перевіривши роботи, визначило переможців, якими стали студенти кафедри програмного забезпечення:

ПІП

28,5

3ПІ-18б

Поздрань Ю.В.

Зичимо нашим студентам нових перемог!

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank