Кафедра програмного забезпечення | СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У НІМЕЧЧИНІ

СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У НІМЕЧЧИНІ

05.12.2017 / 20:07

З 29 жовтня по 14 листопада 2017 року доцент кафедри програмного забезпечення нашого вишу Олександр Рейда пройшов стажування у м. Ганновер (Німеччина).

05122017

Рейда Олександр Миколайович 17 днів стажувався у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

За технічним завданням, виданим першим проректором з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Романюком О. Н., Олександр Рейда пройшов стажування з профільної спеціальності.

05122017_1

У компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.» Олександр Миколайович знайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем. Пройшов практичне стажування по програмуванню таких додатків. Вивчав нові підходи до розробки користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем. Опанував сучасні методи та технології програмування користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем.

Отримані знання Олександр Рейда планує використовувати при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ У ВНТУ
19.06.2018 / 17:08

Завершилися змагання дебатного турніру у ВНТУ. У часть у турнірі взяли студенти кафедри програмного забезпечення і стали переможцями турніру серед 16 команд-учасниць змагань.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
07.06.2018 / 13:29

Кафедра безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки у ВНТУ зорганізувала та провела олімпіаду з дисципліни «Цивільний захист».