Кафедра програмного забезпечення | СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У НІМЕЧЧИНІ

СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У НІМЕЧЧИНІ

05.12.2017 / 20:07

З 29 жовтня по 14 листопада 2017 року доцент кафедри програмного забезпечення нашого вишу Олександр Рейда пройшов стажування у м. Ганновер (Німеччина).

05122017

Рейда Олександр Миколайович 17 днів стажувався у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

За технічним завданням, виданим першим проректором з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Романюком О. Н., Олександр Рейда пройшов стажування з профільної спеціальності.

05122017_1

У компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.» Олександр Миколайович знайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем. Пройшов практичне стажування по програмуванню таких додатків. Вивчав нові підходи до розробки користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем. Опанував сучасні методи та технології програмування користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем.

Отримані знання Олександр Рейда планує використовувати при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".