Кафедра програмного забезпечення | СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА КОРДОНОМ

СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА КОРДОНОМ

05.04.2017 / 00:30

З 18 по 26 березня 2017 року кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда проходив стажування у м. Ванкувер (Канада).

04042017

Олександр Рейда стажувався в компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.», де ознайомився з сучасними методами розробки додатків для мобільних систем, пройшов практичне стажування з програмування додатків для мобільних систем та створення користувацьких інтерфейсів таких систем.

04042017_1

Сучасним технологіям створення мобільних системи Олександр Рейда буде навчати студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» у профільному курсі «Основи програмної інженерії».

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.