Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ

11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.

110718_7

На даний час «Sikorsky Challenge» включає 8 діючих Шкіл в університетах: Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Вінницькому національному технічному університеті, Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь), Державному вищому навчальному закладі «Національний гірничий університет» (м. Дніпро), Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ), Державному вищому навчальному закладі «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ), Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк), Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Цьогоріч подія була поєднана з щорічним Фестивалем інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

ВНТУ на Фестивалі представляв студент 2-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б) зі своїм проектом BlueSet, який присвячений розробці спеціалізованого забезпечення для смартфонів з комутаційною системою. Це командна робота другокурсників ФІТКІ з кафедри ПЗ Владислава Білоконя (гр.1ПІ-16б), Юлії Рекути (гр.1ПІ-16б) та Володимира Кравчука (гр.1ПІ-16б), ментор команди – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

4 липня відбувся тренінг, на якому розглядалися проекти фіналістів і надавалися важливі поради по покращенню презентацій і самих виступів. Тренери підійшли до кожного проекту як до свого власного, намагаючись зробити презентації конкурсантів більш професійними.

Захоплююча програма Фестивалю та триразове харчування зробили перебування студентів на цій події цікавим і комфортним. Під час кави-брейк відбувалося активне спілкування учасників Фестивалю, обговорення креативних ідей і можливостей їх реалізації.

110718_8

Владислав Білоконь

Урочистий Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» було організовано в рамках проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас», підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

«Ми зробили акцент на східних регіонах України. Тож сьогодні тут представлено чотири університети з Луганської та Донецької областей, – зауважив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, вітаючи випускників мережі. – За останній рік ми змогли підготувати у Стартап-школах, що входять до нашої мережі, понад 280 дослідників і винахідників з цих регіонів. Так само в Стартап-школах навчаються й інноватори з центральної та західної частин України – їх підготовлено більш як 320. Разом число наших випускників – понад 600 осіб».

Вітаємо Владислава з успішною презентацією свого проекту!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.