Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ІНФОРМАТИКА, ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ»

07.04.2017 / 13:53

29-31 березня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Участь  у першому турі конкурсу взяло 156 студентських наукових робіт з 54 вищих навчальних закладів України. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову  науково-практичну  конференцію було запрошено 47 учасників із 19 вищих навчальних закладів. Студенти із Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Черкащини, Одещини, Вінниччини та інших областей України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

07042017

Переможцем конкурсу став магістрант кафедри програмного забезпечення Олексій Маліцький (гр.1ПІ-16м), науковий керівник доцент кафедри ПЗ Оксана Романюк. Олексія нагороджено дипломом 1 ступеня

07042017_1

Олексій Маліцький отримує диплом переможця

Вітаємо Олексія з гучною перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.