Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ІНФОРМАТИКА, ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ»

07.04.2017 / 13:53

29-31 березня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Участь  у першому турі конкурсу взяло 156 студентських наукових робіт з 54 вищих навчальних закладів України. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову  науково-практичну  конференцію було запрошено 47 учасників із 19 вищих навчальних закладів. Студенти із Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Черкащини, Одещини, Вінниччини та інших областей України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

07042017

Переможцем конкурсу став магістрант кафедри програмного забезпечення Олексій Маліцький (гр.1ПІ-16м), науковий керівник доцент кафедри ПЗ Оксана Романюк. Олексія нагороджено дипломом 1 ступеня

07042017_1

Олексій Маліцький отримує диплом переможця

Вітаємо Олексія з гучною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.