Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+

21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.

Проект передбачав 10-денний міжнародний освітній обмін молоддю задля розвитку її підприємницьких компетенцій.

Основна мета проекту — вивчення та розвиток сільської місцевості та бізнесу, який має сильний потенціал.

Молодіжний обмін об’єднав 30 молодих лідерів із 6 країн: Вірменія, Грузія, Словаччина, Польща, Хорватія та Україна.

Навчання було спрямоване на вироблення практичних навичок, створення нових ідей та розробку проектів.

Однією із частин програми було ознайомлення із реалізованими соціальними проектами в місті Діліжан.

Владислав Попов – крайній праворуч

Важливим етапом був обмін досвідом з Tumo center for creative technologies, метою якого є навчання молоді IT-технологіям за сучасними методиками. Серед напрямків навчання: програмування, розробка ігор, графічний дизайн, відеомонтаж та моделювання об’єктів архітектури.

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)