Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+

21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.

Проект передбачав 10-денний міжнародний освітній обмін молоддю задля розвитку її підприємницьких компетенцій.

Основна мета проекту — вивчення та розвиток сільської місцевості та бізнесу, який має сильний потенціал.

Молодіжний обмін об’єднав 30 молодих лідерів із 6 країн: Вірменія, Грузія, Словаччина, Польща, Хорватія та Україна.

Навчання було спрямоване на вироблення практичних навичок, створення нових ідей та розробку проектів.

Однією із частин програми було ознайомлення із реалізованими соціальними проектами в місті Діліжан.

Владислав Попов – крайній праворуч

Важливим етапом був обмін досвідом з Tumo center for creative technologies, метою якого є навчання молоді IT-технологіям за сучасними методиками. Серед напрямків навчання: програмування, розробка ігор, графічний дизайн, відеомонтаж та моделювання об’єктів архітектури.

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank