Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»

13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Київ, Львів, Рівно, Чернігів, Запоріжжя. Реєстрація учасників відбувалась за двома секціями: «Web -технології» та «Web-дизайн».

Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Віктор Фролов (гр.1ПІ-16мс) у номінації  «Web -технології» посів 2 місце.

120518_7

Віктор Фролов – в останньому ряду другий ліворуч

Віктор навчається на 2-гому курсі кафедри програмного забезпечення за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, добре знає веб-технології, читає курси з веб-програмування у студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки для студентів ВНТУ.

Готували Віктора до олімпіади перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Вітаємо Віктора з перемогою!

СТУДЕНТИ ФІТКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»
13.05.2018 / 17:26

У Харкові в НТУ «ХПІ» було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

13.05.2018 / 17:09