Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»

13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Київ, Львів, Рівно, Чернігів, Запоріжжя. Реєстрація учасників відбувалась за двома секціями: «Web -технології» та «Web-дизайн».

Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Віктор Фролов (гр.1ПІ-16мс) у номінації  «Web -технології» посів 2 місце.

120518_7

Віктор Фролов – в останньому ряду другий ліворуч

Віктор навчається на 2-гому курсі кафедри програмного забезпечення за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, добре знає веб-технології, читає курси з веб-програмування у студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки для студентів ВНТУ.

Готували Віктора до олімпіади перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Вітаємо Віктора з перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.