Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»

13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Київ, Львів, Рівно, Чернігів, Запоріжжя. Реєстрація учасників відбувалась за двома секціями: «Web -технології» та «Web-дизайн».

Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Віктор Фролов (гр.1ПІ-16мс) у номінації  «Web -технології» посів 2 місце.

120518_7

Віктор Фролов – в останньому ряду другий ліворуч

Віктор навчається на 2-гому курсі кафедри програмного забезпечення за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, добре знає веб-технології, читає курси з веб-програмування у студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки для студентів ВНТУ.

Готували Віктора до олімпіади перший проректор ВНТУ, професор кафедри ПЗ Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Вітаємо Віктора з перемогою!

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА ВЕБ-ДИЗАЙНУ «АРТМЕРЕЖА-2018»
13.01.2019 / 14:24

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «Артмережа-2018».

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА ВЕБ-ДИЗАЙНУ «ІНТЕРБРИГ-2018»
13.01.2019 / 13:58

Підбито підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «Інтербриг-2018».