Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

15.03.2018 / 10:51

Студент кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Гончарук Денис (гр.1ПІ-16мс) у відкритій першості Вінницького національного технічного університету з пауерліфтингу виборов 2 місце у ваговій категорії 74 кг з результатом 230 кг.

Пауерліфтинґ (англ. powerliftingpower — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинґ також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Денис є старостою групи, учасником і переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Активно займається спортом.

Вітаємо Дениса зі спортивною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ  ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗБІРНІЙ ВНТУ З ПЛАВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ 2018 РОКУ СЕРЕД ВНЗ
24.03.2018 / 23:18

14-15 березня 2018 року в басейні Палацу дітей та юнацтва тривали змагання Чемпіонату Вінниччини серед вищих навчальних закладів з плавання. Збірна команда ВНТУ виборола 1-ше командне місце.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ
16.03.2018 / 20:17

Кафедра вищої математики ВНТУ провела університетський етап Всеукраїнської олімпіади з математики.