Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

15.03.2018 / 10:51

Студент кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Гончарук Денис (гр.1ПІ-16мс) у відкритій першості Вінницького національного технічного університету з пауерліфтингу виборов 2 місце у ваговій категорії 74 кг з результатом 230 кг.

Пауерліфтинґ (англ. powerliftingpower — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинґ також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Денис є старостою групи, учасником і переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Активно займається спортом.

Вітаємо Дениса зі спортивною перемогою!

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).