Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

15.03.2018 / 10:51

Студент кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Гончарук Денис (гр.1ПІ-16мс) у відкритій першості Вінницького національного технічного університету з пауерліфтингу виборов 2 місце у ваговій категорії 74 кг з результатом 230 кг.

Пауерліфтинґ (англ. powerliftingpower — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинґ також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Денис є старостою групи, учасником і переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Активно займається спортом.

Вітаємо Дениса зі спортивною перемогою!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.