Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВИБОРОВ СРІБЛО З ПАУЕРЛІФТИНГУ

15.03.2018 / 10:51

Студент кафедри програмного забезпечення з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної взаємодії Гончарук Денис (гр.1ПІ-16мс) у відкритій першості Вінницького національного технічного університету з пауерліфтингу виборов 2 місце у ваговій категорії 74 кг з результатом 230 кг.

Пауерліфтинґ (англ. powerliftingpower — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинґ також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Денис є старостою групи, учасником і переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Активно займається спортом.

Вітаємо Дениса зі спортивною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.