Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

27.10.2018 / 00:27

9-10 жовтня 2018 року у ВНТУ проходила першість університету з шахів. Студенти розігрували звання чемпіона університету серед юнаків та дівчат.

Зубко

Змагання проводилися за швейцарською системою і для визначення переможців було проведено сім турів.

До останнього туру йшла наполеглива боротьба за призові місця.

Серед юнаків 3 місце виборов студент кафедри програмного забезпечення Зубко Антон (гр.1ПІ-15б).

Зубко Антон

Антон Зубко – крайній праворуч

Вітаємо Антона з перемогою!

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank