Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

27.10.2018 / 00:27

9-10 жовтня 2018 року у ВНТУ проходила першість університету з шахів. Студенти розігрували звання чемпіона університету серед юнаків та дівчат.

Зубко

Змагання проводилися за швейцарською системою і для визначення переможців було проведено сім турів.

До останнього туру йшла наполеглива боротьба за призові місця.

Серед юнаків 3 місце виборов студент кафедри програмного забезпечення Зубко Антон (гр.1ПІ-15б).

Зубко Антон

Антон Зубко – крайній праворуч

Вітаємо Антона з перемогою!

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)