Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАВ ПРИЗЕРОМ УНІВЕРСИТЕТУ З ШАХІВ

27.10.2018 / 00:27

9-10 жовтня 2018 року у ВНТУ проходила першість університету з шахів. Студенти розігрували звання чемпіона університету серед юнаків та дівчат.

Зубко

Змагання проводилися за швейцарською системою і для визначення переможців було проведено сім турів.

До останнього туру йшла наполеглива боротьба за призові місця.

Серед юнаків 3 місце виборов студент кафедри програмного забезпечення Зубко Антон (гр.1ПІ-15б).

Зубко Антон

Антон Зубко – крайній праворуч

Вітаємо Антона з перемогою!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.