Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ

04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

Владислав ділиться своїми враженнями:

«Цього літа мені випала можливість відвідати  BEST курс «E. T. – Electrical Transportation…» у Будапешті.

041018_1

У курсі взяли участь 20 студентів  із 16 країн Європи (Австрія, Угорщина, Італія, Іспанія, Турція, Словенія, Чехія, Росія, Польща, Хорватія, Німеччина, Сербія, Франція , Бельгія, Греція та Україна). Україну та Вінницький національний технічний університет представляв я.

Протягом 9 днів ми навчалися у технічному університеті Будапешту (Corvinus university of Budapest).

041018_2

Темою курсу був електротранспорт. Академічна частина курсу поділялася на дві частини: лекційні заняття та відвідування провідних компаній. Усі лекції звісно проходили англійською мовою. Лекторами були представники різних компаній, таких як: BOSH, NOKIA, AMotive та інші.

Після лекцій ми відвідували різні  компанії, де мали змогу випробовувати безпілотні електромобілі та симулятори водіння спортивних автомобілів.

041018_3

У вільний від навчання час ми гуляли містом, брали участь у різних квестах та знайомилися з культурою Угорщини. Також ми відвідали найбільшу у Будапешті термальну  баню, яка вміщує у собі більш ніж 20 басейнів.

На вихідних у нас була подорож до найбільшого у Центральній Європі озера Балатон. Під час цієї подорожі учасники з кожної країни демонстрували свої національні страви, пісні та танці.

041018_4

В останній день курсу ми склали іспит та отримали сертифікати. Основним завданням було презентувати транспорт майбутнього, який буде повністю електричним. Протягом 4 годин ми створювали дизайн громадського транспорту, який буде швидким, безпечним та екологічним.

Це була неймовірна подорож, я знайшов багато друзів з різних країн світу, а також безцінний досвід та яскраві спогади.»

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ
04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення  Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).