Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДОБУВ СРІБЛО НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ У СКЛАДІ КОМАНДИ ВНТУ

02.03.2018 / 22:57

З 12 по 19 лютого 2018 року у спортивному залі ВДПУ ім.М.Коцюбинського пройшли змагання Чемпіонату Вінницької області з волейболу (чоловіки) серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи. В попередніх іграх збірна команда ВНТУ виборола право виступати у фіналі.

У фіналі збірна ВНТУ виборола ІІ місце.

У збірній грав студент другого курсу з кафедри програмного забезпечення Княжицин Олександр (гр.2ПІ-16б).

волейбол

Вітаємо Олександра  з перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ
04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення  Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).