Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДОБУВ СРІБЛО НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ У СКЛАДІ КОМАНДИ ВНТУ

02.03.2018 / 22:57

З 12 по 19 лютого 2018 року у спортивному залі ВДПУ ім.М.Коцюбинського пройшли змагання Чемпіонату Вінницької області з волейболу (чоловіки) серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи. В попередніх іграх збірна команда ВНТУ виборола право виступати у фіналі.

У фіналі збірна ВНТУ виборола ІІ місце.

У збірній грав студент другого курсу з кафедри програмного забезпечення Княжицин Олександр (гр.2ПІ-16б).

волейбол

Вітаємо Олександра  з перемогою!

СТУДЕНТИ ФІТКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»
13.05.2018 / 17:26

У Харкові в НТУ «ХПІ» було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «WEB-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB-ДИЗАЙН»
13.05.2018 / 17:09

В Українському державному хіміко-технологічному університеті (м.Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».