Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ

02.12.2019 / 22:37

16 листопада 2019 року у місті Харкові відбувся Всеукраїнський форум студентства «Що я тут забув?» Участь у форумі була безкоштовною, але за серйозним відбором учасників. Учасником форуму стала студентка 2-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Найдюк Валерія (гр.2ПІ-18б).

Валерія є старостою групи гр.2ПІ-18б, активістом студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Головна тема форуму – це апатія студентів і можливості активізації молоді. Форум об’єднав 300 студентів та 10 спікерів з різних міст України. Кожний спікер доносив свою тему і розказував на власних прикладах, що і як можна покращити у своєму університеті за допомогою небайдужості студентів.

Також учасники форуму мали різні інтерактиви від ведучих, за які могли отримати цікаві призи.

Форум у Харкові тривав цілий день, а наступного дня учасникам провели екскурсію містом.

120219_06

Найдюк Валерія ділиться своїми враженнями від участі у форумі:

«Найбільше мені запам’ятався виступ Даніели Даас – голови студентського самоврядування ХНУ ім. Каразіна, тому що вона починала свій шлях від старости, а ця тема мені близька. Даніела розповіла, як самі студенти можуть управляти і покращувати свій університет.

Але головною родзинкою цього форуму була присутність заступника Міністра освіти і науки України Стадного Єгора Андрійовича. Він пояснив погляди міністерства на освіту, реформи та багато іншого.

120219_07

По завершенню основної частини форуму відбувся факап найт, після якого всі зрозуміли, що навіть, якщо у вас не виходить щось з першого разу, не потрібно опускати руки.

А далі були пісні під гітару і багато знайомств із активними студентами України.

120219_08.jpg

Участь у форумі «Що я тут забув?» для мене – це чудова можливість для саморозвитку та можливість долучитися до розвитку освіти у вищій школі України».

Студентка 2-го курсу ФІТКІ

з кафедри програмного забезпечення

Найдюк Валерія (гр.2ПІ-18б)

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ  – СТИПЕНДІАТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
05.12.2019 / 12:39

Стипендіатом Президента України став студент 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Сорока Сергій (гр.1ПІ-16б).

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ
02.12.2019 / 22:37