Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ЖІНОЧОМУ ІТ-САМІТІ У ПОЛЬЩІ

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ЖІНОЧОМУ ІТ-САМІТІ У ПОЛЬЩІ

19.11.2019 / 18:20

12-14 листопада 2019 року у Варшаві (Республіка Польща) відбулася найбільша технічна ІТ-конференція для жінок у Європі – Perspektywy Women in Tech Summit. За ці три дні було створено найпотужніше середовище, яке об'єднало ентузіастів у сфері ІТ з усього світу.

191119

Всього з України було 150 учасниць, дві з яких – Ірина Колос (магістрантка кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-19м) та Дар’я Лудан – випускниця ФІТКІ з кафедри КН.

Ірина Колос ділиться своїми враженнями від поїздки: «Нам дуже пощастило стати одними з тих, хто виграв грант на безкоштовну участь у Саміті. Всі витрати покривалися за рахунок європейського проекту «IT for SHE».

Першого дня ми відвідали захід компанії Credit Suisse – однієї з найбільших міжнародних фінансових конгломератів. Дізналися про можливості працевлаштування та стажування для студентів. Після презентації кожен учасник отримав подарунки та розпочався нетворкінг, де можна було дізнатися деталі про можливості компанії.

Наступні дні проходили у виставковому центрі Варшави «EXPO XXI».

Найбільшу увагу учасників збирала головна сцена, де розкривались актуальні питання у сфері технологій та ІТ, гендерної рівності, про те, як побудувати свій кар’єрний шлях у сфері ІТ, навіть, якщо ти цим ще не займаєшся.

191119_1

BiankaSiwinskaCEO Perspektywy

Важливою частиною конференції була Ярмарка кар’єри, що об’єднувала в собі понад 70 провідних компаній, серед яких були Amazon, Cisco, Facebook, Google, Intel, Mastercard, Nestle, Tomtom, P&G, Accenture. Університети Польщі пропонували освіту. У неформальній зустрічі з рекрутерами можна було більше дізнатися про можливості працевлаштування в провідних ІТ-компаніях Європи, залишити свої контактні дані та записатися на стажування. Варто зазначити, що на Ярмарці кар’єри було безліч конкурсів та різних опитувань на ІТ-тематику, за які можна було отримати призи від компаній та привезти багато сувенірів додому.

191119_2

Ярмарка кар’єри

На конференції діяла зона менторів, де можна було обрати для себе наставника у галузі, яка тебе найбільше цікавить, та пройти співбесіду 1:1. Ментори безкоштовно ділилися досвідом та порадами, всі відкриті до питань.  Для особистого та професійного розвитку – це дуже крута можливість!

Також для тих, хто хотів заглибитися більше у певну тематику, на території конференції проводилося безліч воркшопів з різних напрямків ІТ. Оскільки ми з Дашею обоє захоплюємося комп’ютерним дизайном, то ми обирали воркшопи саме з цієї теми.

Тож ми відвідали:

- "Design the Future with Goldman Sachs - Design Thinking Workshop" (Goldman Sachs);

- "How to improve the usability of your apps if you’re not a UX designer – 5 practical cases" (GFT);

- "Bridging the gap between UX designers and Developers" (Equinix);

- "What the hell is UX Writing?" (King).

Загалом конференція зібрала 6350 учасниць (2977 з яких отримали грант) з 52 країн світу. На Саміті виступали 150 спікерів, було представлено 80 ІТ-компаній, відбулося 154 менторських сесії.

Ось така статистика конференції.

191119_3

Українська делегація – 150 учасниць Саміту

Участь у Perspektywy Women in Tech Summit – це чудова можливість саморозвитку для жінок, які розвиваються в ІТ-сфері».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ  – СТИПЕНДІАТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
05.12.2019 / 12:39

Стипендіатом Президента України став студент 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Сорока Сергій (гр.1ПІ-16б).

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ
02.12.2019 / 22:37

16 листопада 2019 року у місті Харкові відбувся Всеукраїнський форум студентства «Що я тут забув?»

MegaIndex Domain Rank