Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ З ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ INT20H

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ З ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ INT20H

04.05.2017 / 23:13

Хакатон Int20h — змагання для спеціалістів в області IT, в якому учасники інтенсивно працюють над завданнями в режимі нон-стоп упродовж 20 годин. Це подія, яка з 2014 року відкриває нові можливості та горизонти для студентів кращих ВНЗ України.

Мета хакатону:

• зібрати разом людей з різним досвідом, які прагнуть реалізувати свої ідеї та проявити себе в нестандартних умовах 20-годинного кодингу;
  • налагодити зв’язок між студентами та провідними компаніями;
  • отримати корисні та креативні програмні продукти.

Організатор хакатону – Міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) в Києві.

Студентка кафедри програмного забезпечення ВНТУ Олена Дажура (гр.2ПІ-14б)  у складі студентської команди факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ посіла 2 місце в категорії Mobile Development.

хакатон

Олена Дажура – крайня ліворуч

Вітаємо Олену з перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.