Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ З ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ INT20H

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ З ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ INT20H

04.05.2017 / 23:13

Хакатон Int20h — змагання для спеціалістів в області IT, в якому учасники інтенсивно працюють над завданнями в режимі нон-стоп упродовж 20 годин. Це подія, яка з 2014 року відкриває нові можливості та горизонти для студентів кращих ВНЗ України.

Мета хакатону:

• зібрати разом людей з різним досвідом, які прагнуть реалізувати свої ідеї та проявити себе в нестандартних умовах 20-годинного кодингу;
  • налагодити зв’язок між студентами та провідними компаніями;
  • отримати корисні та креативні програмні продукти.

Організатор хакатону – Міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) в Києві.

Студентка кафедри програмного забезпечення ВНТУ Олена Дажура (гр.2ПІ-14б)  у складі студентської команди факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ посіла 2 місце в категорії Mobile Development.

хакатон

Олена Дажура – крайня ліворуч

Вітаємо Олену з перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.