Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ В ІСПАНІЇ ВИВЧАЛА СФЕРУ ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ В ІСПАНІЇ ВИВЧАЛА СФЕРУ ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ

17.09.2019 / 13:47

Студентка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Анастасія Слуковська (гр.2ПІ-17б) влітку пройшла в Іспанії навчальний курс від організації ВЕST «Internet of Things».

Слуковская

Настя ділиться своїми враженнями від курсу: «Під час навчання ми поринули в сферу Internet of Things – IoT, працювали над створенням системи управління та контролю освітлення, зустрілися з представниками провідних ІТ-компаній. Тема виявилась надзвичайно цікавою та актуальною, адже це концепція комунікації об'єктів, які використовують технології, щоб взаємодіяти між собою та з навколишнім середовищем; вона передбачає виконання пристроями різноманітних дій без втручання людини.

Слуковская Настя

Крім цього, важливою частиною такого роду курсів є знайомство з новими людьми. Адже це завжди незабутній та цікавий досвід, оскільки курс відвідують студенти з усієї Європи. А це означає, що з'являється можливіть дізнатися про цікаві особливості життя різних народів.

Атмосфера спекотної Іспанії неймовірна! Мене вразили іспанські традиції, звички, розваги і люди, які надзвичайно відкриті, життєрадісні та заряджають своєю енергетикою інших. Протягом курсу у мене навіть була можливість побувати на так званому "водяному батлі", який відбувається щорічно між жителями певного району Мадрида.

СлуковскаяН

Коли згадую усі ті моменти – емоції переповнюють. Це був перший курс від BEST, який я відвідала, більше того – це був мій перший ПОЛІТ за кордон. Я не знала, чого очікувати, але можу з впевненістю сказати – це один з найкращих досвідів, який я здобула. А ще зараз я маю багато іноземних друзів!

Хочу подякувати організації BEST за чудову можливість подорожувати та стажуватися в Європі.

СлуковскаявИспании

А студентам раджу сміливіше подаватися на курси від BEST, адже завдяки ним можна знайти нових друзів та здобути безцінний досвід, а група, в якій навчаєшся, стає другою сім'єю. Подорожуйте та колекціонуйте спогади! :)»

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank