Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ

17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

BEST – Board of European Students of Technology – неурядова, неполітична, неприбуткова студентська організація. BEST підтримують близько 3800 волонтерів, які є членами локальних осередків BEST у 95 технічних університетах 32 країн. Локальний осередок BEST активно працює у Вінницькому національному технічному університеті.

відень_Штокал

Курс мав назву «Fantastic flows and how to simulate them» і стосувався механіки рідин. Учасниками курсу стали 22 студенти технічних вишів із різних країн Європи.

«Під час навчання ми проводили багато справжніх експериментів з неньютонівськими рідинами, в’язкість яких залежить від градієнта швидкості. На заняттях ми бавилися як діти або як справжні чаклуни – коли речовина у твоїх руках за кілька секунд змінює свій агрегатний стан, – розповідає Алла. – Атмосфера курсу була неймовірною – зустрічаєш 22 незнайомі людини, а через кілька днів вони стають рідними, наче знаєш їх все життя!»

Відень_Штокал2

«Насправді, це був мій третій курс від BEST і деякою мірою я знала чого очікувати. Але на цьому курсі я отримала навіть більше(!): один курс – дві країни! Організатори добре постаралися і організували нам дуже насичену розважальну програму. У нас був триденний вікенд-тріп до Братислави (Словаччина), а ще відвідини велетенського старовинного замку на неймовірній висоті, – пригадує Алла. – В такі моменти спадає на думку лише одне – щастя у ВEST-курсах, пригодах, друзях і таких теплих спогадах. Важко описати курс словами – його треба прожити!»

Відень_Штокал3

Долучайтеся до спільноти BEST і стажування у Європі стане для вас реальністю!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.