Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення, які забрали майже усі призові місця:

• перше місце виборола командаVNTU_TreeS у складі якої є студент кафедри програмного забезпечення Юрій Шмерчук (гр.1ПІ-17м), тренер – професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;
  • третє місце посіла командаVNTU_[figTree] у складі студентів кафедри програмного забезпечення Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м), Андрія Андрєєва (гр. 2ПІ-18м) та Максима Мельника (гр. 1ПІ-17б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.
  • четверте місце посіла команда VNTU_++j+++j у складі студентів кафедри програмного забезпечення Михайла Кренціна (гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр. 1ПІ-15б), Антона Зубка (гр. 1ПІ-15б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.
  • п’яте місце – у команди  VNTU_9_3/4 у складі студентів кафедри програмного забезпечення Костянтина Костюка (гр. 1ПІ-16б), Леоніда Кузнєцова (гр. 2ПІ-16б), Романа Іванова (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Переможець олімпіади Олександр Спажев (гр.2КН-15б)

Ці чотири команди розв’язали не менше 7 задач і вийшли у наступний етап змагань та представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 19-20 жовтня 2018 року.

Хороші результати показала також команда VNTU_Network_Team у складі студентів кафедри програмного забезпечення Віктора Свіжака (гр. 1ПІ-16б), Андрія Наумовського (гр. 1ПІ-16б), Михайла Позура (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Побажаємо нашим студентам перемоги на Півфіналі світу зі спортивного програмування!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.