Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

04.10.2018 / 11:25

У Тернополі у вересні 2018 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення, які забрали майже усі призові місця:

• перше місце виборола командаVNTU_TreeS у складі якої є студент кафедри програмного забезпечення Юрій Шмерчук (гр.1ПІ-17м), тренер – професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;
  • третє місце посіла командаVNTU_[figTree] у складі студентів кафедри програмного забезпечення Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м), Андрія Андрєєва (гр. 2ПІ-18м) та Максима Мельника (гр. 1ПІ-17б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.
  • четверте місце посіла команда VNTU_++j+++j у складі студентів кафедри програмного забезпечення Михайла Кренціна (гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр. 1ПІ-15б), Антона Зубка (гр. 1ПІ-15б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.
  • п’яте місце – у команди  VNTU_9_3/4 у складі студентів кафедри програмного забезпечення Костянтина Костюка (гр. 1ПІ-16б), Леоніда Кузнєцова (гр. 2ПІ-16б), Романа Іванова (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Переможець олімпіади Олександр Спажев (гр.2КН-15б)

Ці чотири команди розв’язали не менше 7 задач і вийшли у наступний етап змагань та представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 19-20 жовтня 2018 року.

Хороші результати показала також команда VNTU_Network_Team у складі студентів кафедри програмного забезпечення Віктора Свіжака (гр. 1ПІ-16б), Андрія Наумовського (гр. 1ПІ-16б), Михайла Позура (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Побажаємо нашим студентам перемоги на Півфіналі світу зі спортивного програмування!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
04.10.2018 / 11:25

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ
04.10.2018 / 10:59

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення  Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).