Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗБІРНІЙ ВНТУ З ПЛАВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ 2018 РОКУ СЕРЕД ВНЗ

24.03.2018 / 23:18

14-15 березня 2018 року в басейні Палацу дітей та юнацтва тривали змагання Чемпіонату Вінниччини серед вищих навчальних закладів з плавання.

Збірна команда ВНТУ виборола 1-ше командне місце.

плавання1

До складу команди-переможниця входять два студента кафедри ПЗ: Ігор Кобися (1ПІ-14б) та Денис Мельник (1ПІ-16б).

плавання2

Збірна команда ВНТУ, Денис Мельник – другий ліворуч, Ігор Кобися – у першому ряду другий праворуч

Вітаємо наших студентів зі спортивною перемогою!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.