Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗБІРНІЙ ВНТУ З ПЛАВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ 2018 РОКУ СЕРЕД ВНЗ

24.03.2018 / 23:18

14-15 березня 2018 року в басейні Палацу дітей та юнацтва тривали змагання Чемпіонату Вінниччини серед вищих навчальних закладів з плавання.

Збірна команда ВНТУ виборола 1-ше командне місце.

плавання1

До складу команди-переможниця входять два студента кафедри ПЗ: Ігор Кобися (1ПІ-14б) та Денис Мельник (1ПІ-16б).

плавання2

Збірна команда ВНТУ, Денис Мельник – другий ліворуч, Ігор Кобися – у першому ряду другий праворуч

Вітаємо наших студентів зі спортивною перемогою!

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).