Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ ВІД DELPHI SOFTWARE

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ ВІД DELPHI SOFTWARE

10.05.2018 / 21:35

Понад 90 учасників зібрала у ВНТУ цьогорічна олімпіада з програмування та IT технологій від Delphi Software.

Олімпіада мала 6 категорій:

- Algorithms & data structures (C++)
- Development using .Net (C#)
- Web Dev
- Mobile
- Data Science
- QA

Обов’язкова для всіх учасників олімпіади категорія  Algorithms & data structures (C++). Дві категорії учасники обирали самостійно. Всього, з врахуванням однієї обов’язкової, студенти писали 3 категорії. Лише одну чи всі 6 обрати не дозволялось.

Delphi Software дякує усім учасникам!

Переможці отримали призи:

1 місце – стипендія 2000 грн/міс впродовж півроку.

Два 2-х місця – 1500 грн/міс.

Три 3-іх місця – 1000 грн/міс.

Також передбачений одноразовий приз для кращих рішень у кожній з 6-ти категорій – 1200 грн.

Переможцями олімпіади стали студенти кафедри ПЗ:

1 місце Леонід Кузнєцов (гр. 2ПІ-16б)

2 місце Костянтин Костюк (гр. 1ПІ-16б)

2 місце Ярослав Цвях (гр. 2ПІ-15б)

3 місце Михайло Кренцін (гр. 1ПІ-15б)

1 місце в категорії QA Наталія Черначук (гр. 1ПІ-15б)

1 місце в категорії Web Dev Едуард Лічман (гр. 2ПІ-16б)

Вітаємо наших програмістів з перемогою!

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).