Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

18.09.2019 / 13:56

У Тернополі 13-14 вересня 2019 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування ІСРС (International Collegiate Programming Contest), що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення:

• перше місце виборола команда кафедри ПЗ VNTU_Meme_Lords у складі Андрія Наумовського (гр.1ПІ-16б), Михайла Позура (гр.1ПІ-16б) та Віктора Свіжака (гр.1ПІ-16б) (тренер – доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко);

Переможці олімпіади: Андрій Наумовський, Михайло Позур, Віктор Свіжак

•  друге місце посіла команда ФІТКІ VNTU_4REST, у складі якої є студент кафедри ПЗ Олексій Кавка (гр.1ПІ-18м) (тренер – професор кафедри КН Володимир Месюра).

Призер олімпіади Олексій Кавка – крайній праворуч

Ці дві команди вийшли у наступний етап змагань та представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 18-19 жовтня 2019 року.

Побажаємо нашим студентам перемоги на Півфіналі світу зі спортивного програмування!

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.10.2019 / 12:32

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Гаврилюк Олену Віталіївну

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАВСЯ В АВСТРАЛІЇ (М.ДАРВІН)
16.10.2019 / 12:24

Доцент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні 2019 року стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

MegaIndex Domain Rank