Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ НАПРЯМКУ «ІНФОРМАТИКА І КІБЕРНЕТИКА» 2018

11.05.2018 / 21:12

12-13 квітня 2018 року на базі Вінницького національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика».

Відкрив підсумкову науково-практичну конференцію проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов. Учасників конкурсу також привітали декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, доктор технічних наук, професор Олексій Азаров та декан факультету комп’ютерних систем та автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало.

Кібернетика_ВНТУ

Учасниками конкурсу стали 57 вищих навчальних закладів, у першому турі конкурсу брало участь 114 студентських наукових роботи. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 41 учасника із 16 вищих навчальних закладів.

Студенти із Тернополя, Харкова, Одеси, Миколаєва, Черкас, Вінниці та інших міст України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

Серед переможців конкурсу в секції «Інформатика» – студенти кафедри ПЗ:

СТАВИЦЬКИЙ Павло Валерійович (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)

Система синтезу та аналізу музичних звуків

Науковий керівник: Войтко Вікторія Володимирівна, к.т.н., доцент кафедри ПЗ

ІІ місце

КОРОЛЬ Денис Сергійович (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-17м)

Програмний засіб для виконання швидкісного фрактального ущільнення зображень

Науковий керівник: Майданюк Володимир Павлович, к.т.н., доцент кафедри ПЗ

ІІІ місце

Ставицький Павло

Призер конкурсу: Павло Ставицький

Денис Король

Призер конкурсу:  Денис Король

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.