Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»

08.05.2017 / 00:07

У квітні 2017 року в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ") відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інформатики". На тур з'їхались кращі студенти – переможці І туру олімпіади з провідних ВНЗ України.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, до складу якої увійшли два студенти з кафедри програмного забезпечення Костянтин Костюк (гр.1ПІ-16б) та Олексій Кавка (гр.1ПІ-14б).

х                        ї

Костянтин Костюк                                                           Олексій Кавка

Наші студенти показали високий рівень знань з інформатики і стали призерами олімпіади. У командному заліку команда ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженеріїпосіла 1 місце.

В індивідуальних змаганнях Костянтин Костюк (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) посів 2 місце, а Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) посів 3 місце.

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.