Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В НТУ «ХПІ»

08.05.2017 / 00:07

У квітні 2017 року в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ") відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інформатики". На тур з'їхались кращі студенти – переможці І туру олімпіади з провідних ВНЗ України.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, до складу якої увійшли два студенти з кафедри програмного забезпечення Костянтин Костюк (гр.1ПІ-16б) та Олексій Кавка (гр.1ПІ-14б).

х                        ї

Костянтин Костюк                                                           Олексій Кавка

Наші студенти показали високий рівень знань з інформатики і стали призерами олімпіади. У командному заліку команда ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженеріїпосіла 1 місце.

В індивідуальних змаганнях Костянтин Костюк (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) посів 2 місце, а Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) посів 3 місце.

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".