Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018

11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018». Для участі в ній зареєструвалися дев'яносто дев'ять команд, що представляють університети восьми країн.

110718_9

Організатором олімпіади виступив КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Міністерства освіти і науки України та Кібернетичного центру Національної академії наук України.

Олімпіада проходила в два тури. Організатори підготували для учасників шістнадцять задач – по вісім на перший і другий тури. Олімпіадні задачі – завжди дуже непрості, та цього року вони були особливо складними. Як зауважив, виступаючи перед студентами, член журі й один із багаторічних авторів завдань для неї Олександр Рибак, «це була найскладніша добірка задач за останні роки».

Вінницький національний технічний університет достойно представили на олімпіаді дві команди:

• збірна команда ФІТКІ, у складі якої є студент кафедри ПЗ Максим Мельник (першокурсник кафедри ПЗ, гр.1ПІ-17б);
  • команда третьокурсників кафедри ПЗ у складі Антона Зубка (гр.1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б) та Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б).

Вітаємо наших студентів з участю в міжнародній олімпіаді та бажаємо перемоги у наступних змаганнях!

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)