Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018

11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018». Для участі в ній зареєструвалися дев'яносто дев'ять команд, що представляють університети восьми країн.

110718_9

Організатором олімпіади виступив КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Міністерства освіти і науки України та Кібернетичного центру Національної академії наук України.

Олімпіада проходила в два тури. Організатори підготували для учасників шістнадцять задач – по вісім на перший і другий тури. Олімпіадні задачі – завжди дуже непрості, та цього року вони були особливо складними. Як зауважив, виступаючи перед студентами, член журі й один із багаторічних авторів завдань для неї Олександр Рибак, «це була найскладніша добірка задач за останні роки».

Вінницький національний технічний університет достойно представили на олімпіаді дві команди:

• збірна команда ФІТКІ, у складі якої є студент кафедри ПЗ Максим Мельник (першокурсник кафедри ПЗ, гр.1ПІ-17б);
  • команда третьокурсників кафедри ПЗ у складі Антона Зубка (гр.1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б) та Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б).

Вітаємо наших студентів з участю в міжнародній олімпіаді та бажаємо перемоги у наступних змаганнях!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.