Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО ІТ-ЧЕМПІОНАТУ «ЗОЛОТИЙ БАЙТ-2017»

27.04.2017 / 08:29

22-23 квітня 2017 року у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Цього року фіналістами стали понад 300 переможців регіональних відборів в містах України, Грузії, Азербайджану, Молдови, Білорусі та інших країн недалекого зарубіжжя. Тема Чемпіонату 2017 року – «Invent. Create. Change.»

Фіналістами змагань у двох номінаціях стали студенти з кафедри програмного забезпечення ВНТУ.

У номінації StartUp  свій проект  QuestUp, орієнтований на забезпечення цікавого дозвілля та співпрацю з закладами харчування і відпочинку, подала команда студентів ФІТКІ,   у складі якої 4 студенти з кафедри програмного забезпечення: Ярослав Драченко (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алла Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’я Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 4-ий курс, гр.2КН-13б).

Перед конкурсним журі проект захищали Ярослав Драченко, Алла Штокал та Дар’я Лудан.

24

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко

У номінації Character Design  у фіналі свій проект презентувала студентка ФІТКІ   з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).

25

Фіналіст національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

На заході були присутні інвестори, які зацікавились розробкою наших студентів.

Вітаємо наших студентів з успішним виступом на фіналі національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт»!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.