Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО ІТ-ЧЕМПІОНАТУ «ЗОЛОТИЙ БАЙТ-2017»

07.04.2017 / 14:13

У березні 2017 року пройшли регіональні змагання Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Переможцями змагань у двох номінаціях стали студенти з кафедри програмного забезпечення ВНТУ, які вибороли право участі у фіналі Всеукраїнських змагань, що відбудуться у квітні цього року у Києві.

У номінації StartUp  перемогу в регіональних змаганях здобула збірна команда наших студентів у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 4-ий курс, гр.2КН-13б).

07042017_2

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Ярослав Цвях, Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко, Михайло Кренцін

У номінації Character Design  перемогу здобула студентка з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).

07042017_3

Фіналістка національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо успіху у Всеукраїнському фіналі у Києві!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.