Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ СІКОРСЬКОГО У КИЄВІ

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ СІКОРСЬКОГО У КИЄВІ

26.04.2017 / 18:12

20 квітня 2017 року в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий випуск стартап-школи Sikorsky Challenge.

«Ми проводимо вже п’ятий випуск молодих підприємців-інноваторів. Це сорок п’ять винахідників і дослідників, які пройшли навчання в стартап-школі й сьогодні презентуватимуть власні проекти. Всього ж за три роки діяльності стартап-школи було підготовлено понад п’ятсот стартаперів. Деякі їхні стартапи вже пішли в світ і є дуже успішними, – наголосив, вітаючи учасників заходу, ректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», академік НАН України Михайло Згуровський.

На відміну від попередніх років, нині свої проекти представили не лише кияни, але й випускники стартап-шкіл, які нещодавно були відкриті у Маріуполі та Вінниці. Усього було представлено 10 проектів – шість від киян і по два від маріупольців і вінничан.

Від Вінницької стартап-школи було представлено два стартап-проекти від студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету та від випускника Вінницького технічного коледжу (Дмитра Безрученка).

Студенти ФІТКІ Ярослав Драченко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б),  Михайло Кренцін (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б),  Алла Штокал (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б)  та Дар'я Лудан (кафедра КН, гр. 2КН-13б) створили стартап QuestUp, орієнтований на забезпечення цікавого дозвілля та співпрацю з закладами харчування і відпочинку. Проект у Києві презентували  Ярослав Драченко (кафедра ПЗ),  Алла Штокал (кафедра ПЗ)  та Дар'я Лудан (кафедра КН).

260417_1

Студенти ФІТКІ Ярослав Драченко (крайній праворуч),  Дар'я Лудан (друга праворуч),  Алла Штокал  (друга ліворуч)

На заході були присутні інвестори, які зацікавились розробкою наших студентів.

260417_2

Дар'я Лудан та Ярослав Драченко презентують свій проект QuestUp

Закінчився захід церемонією вручення випускникам сертифікатів про закінчення стартап-школи та традиційних «капелюхів Сікорського» і спільним фото біля пам’ятника великому інноватору ХХ століття.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.