Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТІВ ПОЛІТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У МИКОЛАЄВІ

08.05.2017 / 15:38

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультету комп'ютерних систем і автоматики та факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З кафедри програмного забезпечення ВНТУ участь у Форумі взяли Михайло Кренцін (другокурсник кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Марія Польова (магістрантка  кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-16м).

Наші студенти отримали грамоти за оригінальність наукової роботи.

А переможцем Форуму стала магістрантка  кафедри ПЗ Марія Польова, яка отримала бронзову медаль.

маша польова        миша кренцин                                                 Марія Польова                                                            Михайло Кренцін

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм  нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.