Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТІВ ПОЛІТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У МИКОЛАЄВІ

08.05.2017 / 15:38

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультету комп'ютерних систем і автоматики та факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З кафедри програмного забезпечення ВНТУ участь у Форумі взяли Михайло Кренцін (другокурсник кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Марія Польова (магістрантка  кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-16м).

Наші студенти отримали грамоти за оригінальність наукової роботи.

А переможцем Форуму стала магістрантка  кафедри ПЗ Марія Польова, яка отримала бронзову медаль.

маша польова        миша кренцин                                                 Марія Польова                                                            Михайло Кренцін

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм  нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".