Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТІВ ПОЛІТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У МИКОЛАЄВІ

08.05.2017 / 15:38

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультету комп'ютерних систем і автоматики та факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З кафедри програмного забезпечення ВНТУ участь у Форумі взяли Михайло Кренцін (другокурсник кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Марія Польова (магістрантка  кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-16м).

Наші студенти отримали грамоти за оригінальність наукової роботи.

А переможцем Форуму стала магістрантка  кафедри ПЗ Марія Польова, яка отримала бронзову медаль.

маша польова        миша кренцин                                                 Марія Польова                                                            Михайло Кренцін

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм  нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВНТУ ПІДНЯЛА ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ У ВІННИЦІ
12.05.2017 / 18:39

Рада Європейського Союзу 11 травня 2017 року без обговорення ухвалила безвізовий режим України з ЄС. Це останній крок перед підписанням.

СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОЇЗДКУ В ПАРИЖ НА МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З  РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
12.05.2017 / 18:10

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.