Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТІВ ПОЛІТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У МИКОЛАЄВІ

08.05.2017 / 15:38

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультету комп'ютерних систем і автоматики та факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З кафедри програмного забезпечення ВНТУ участь у Форумі взяли Михайло Кренцін (другокурсник кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Марія Польова (магістрантка  кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-16м).

Наші студенти отримали грамоти за оригінальність наукової роботи.

А переможцем Форуму стала магістрантка  кафедри ПЗ Марія Польова, яка отримала бронзову медаль.

маша польова        миша кренцин                                                 Марія Польова                                                            Михайло Кренцін

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм  нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ KPI-OPEN 2018
11.07.2018 / 12:52

З 3 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2018».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ФІНАЛІСТ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE» ДО ВИПУСКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ СТАРТАП ШКІЛ
11.07.2018 / 12:38

З 5 по 6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувався Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.