Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

26.11.2017 / 17:07

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся І тур Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Переможцями інтелектуального турніру стали студенти кафедри програмного забезпечення.

І місце посіла команда «Т.Т.Т.»,  у складі якої – магістранти кафедри програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м) та Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

261117_1   261117_2

Олег Прус        Іван Янковий

ІІ місце посіла команда «ГрюнХерц»,  у складі якої – студенти кафедри програмного забезпечення Андрій Андреєв (гр.2ПІ-14б) та Олексій Кавка (гр.1ПІ-14б).

261117_3   261117_4

Олексій Кавка      Андрій Андреєв

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою і бажаємо успіху в наступних турнірах!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.