Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

26.11.2017 / 17:07

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся І тур Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Переможцями інтелектуального турніру стали студенти кафедри програмного забезпечення.

І місце посіла команда «Т.Т.Т.»,  у складі якої – магістранти кафедри програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м) та Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

261117_1   261117_2

Олег Прус        Іван Янковий

ІІ місце посіла команда «ГрюнХерц»,  у складі якої – студенти кафедри програмного забезпечення Андрій Андреєв (гр.2ПІ-14б) та Олексій Кавка (гр.1ПІ-14б).

261117_3   261117_4

Олексій Кавка      Андрій Андреєв

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою і бажаємо успіху в наступних турнірах!

МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАЛИНА БОГАЧУК ВПРОДОВЖ СЕМЕСТРУ НАВЧАТИМЕТЬСЯ В LINNAEUS UNIVERSITY (ШВЕЦІЯ)
18.09.2018 / 22:17

Студентка 1 року навчання у магістратурі кафедри програмного забезпечення Галина Богачук (гр.1ПІ-18м) виграла грант і поїхала студіювати до Linnaeus University за програмою академічної мобільності.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАЛАСЯ У ВІДНІ
17.09.2018 / 21:59

Студентка 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Алла Штокал (гр.1ПІ-15б) цього літа була учасником освітнього літнього курсу у Відні від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).