Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ ВІННИЦІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР

26.11.2017 / 16:04

З 30 жовтня по 2 листопада 2017 року у Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря» пройшов 24-й Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови. Підтримували дійство департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та страхова компанія «Місто». Студенти кафедри програмного забезпечення блискуче виступили на інтелектуальних змаганнях.

У турнірі з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» 30 жовтня взяли участь понад 70 команд, з них 17 – студентських. А найкращими стали студенти  ВНТУ.

1 місце здобула команда «ТТТ», до складу якої входять студенти кафедри  програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м), Віталій Пірко (гр.1ПІ-17м), Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

Команда інтелектуалів «ТТТ»

2 місце виборола команда студентів кафедри ПЗ «Грюн Херц» у складі Андрія Андрєєва (гр.2ПІ-14б), Олександра Трача (гр.2ПІ-14б), Богдана Любивого (гр.2ПІ-14б), Олени Дажури (гр.2ПІ-14б), Олексія Кавки (гр.1ПІ-14б) та Олександра Стрижалова (гр.1КН-15б) з кафедри комп’ютерних наук.

Команда інтелектуалів  «Грюн Херц»

Пишаємося перемогою наших студентів!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПЗ СТАЖУВАЛАСЯ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
21.11.2018 / 12:57

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Наталя Бабюк пройшла наукове стажування у Люблінській політехніці (Politechnika Lubelska), Республіка Польща.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ ERASMUS+
21.11.2018 / 12:46

Третьокурсник факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Попов (гр.1ПІ-16б) взяв участь у навчальному проекті програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу, що відбувався в місті Діліжан, Вірменія.