Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «ЦИФРОВИЙ ВІТЕР»

04.05.2017 / 10:43

Підведено підсумки одного з наймасштабніших Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки й ІТ-технологій «Цифровий вітер».

У 2017 році в конкурсі було зареєстровано 5042 роботи з Германії, Чехії, Словаччини, Болгарії, України, Білорусі, Росії, Вірменії, Казахстану, Китаю, В’єтнаму, Фінляндії, Молдови, Пакистану.

Студенти ВНТУ взяли участь у конкурсі. Переможцями стали студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення:

04052017_1

Владислав Білик (гр.2ПІ-14б) посів 2 місце в номінації «Тривимірна статична графіка».

04052017_2

Павло Ставицький (гр.1ПІ-13б) посів 3 місце в номінації «Мобільні додатки».

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.