Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION

02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ. Серед організаторів заходу були студенти з кафедри програмного забезпечення ВНТУ: Денис Гончарук (гр.1ПІ-16мс), Олена Дажура (гр.2ПІ-14б) та Оксана Дісяк (гр.2ПІ-15б).

Вже другий рік поспіль змагання IT-Revolution проходили в Креативному просторі Артинов – антикафе та коворкінгу, що забезпечило найкращі умови для всіх учасників заходу.

45

Цього року учасники мали можливість  показати себе в одній з трьох категорій: Mobile game, Mobile app та Web.

Цього року на хакатон зареєструвалися більше 150 учасників, серед яких представники Вінницької, Львівської, Тернопільської, Київської, Криворізької, Харківської та Донецької областей. Після відбіркового етапу залишилося 16 найкращих команд, які боролися за перемогу у фіналі.

В категорії Mobile game необхідно було розробити гру,  використовуючи технологію AR. В категоріях Web та Mobile app необхідно було побудувати додаток з детальною інформацією про обрану предметну область, в якому є система рейтингу, що дозволяє користувачу якомога швидше знайти релевантну інформацію.

На виконання було надано лише 24 години, після чого необхідно було представити готовий продукт перед суддями.

Призерами змагань з програмування стали студенти кафедри програмного забезпечення.

455

ІІ місце в категорії Mobile app посіла команда третьокурсників з кафедри ПЗ у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (гр.2ПІ-15б), Ігоря Скирського (гр.1ПІ-15б) та Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б).

Дякуємо нашим переможцям за якісні проекти та високі результати роботи!

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)