Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ-ПРОГРАМІСТИ СТАЛИ ФІНАЛІСТАМИ МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ

25.04.2017 / 10:36

25042017

Підбито підсумки півфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями півфіналу стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Михайло Позур (гр.1ПІ-16б), Андрій Наумовський (гр.1ПІ-16б), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Діана Король (гр.2ПІ-16б), Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б), Іван Палій (гр.1ПІ-16б).

Переможці півфіналу вибороли право участі у Всеукраїнському фіналі Міжнародного чемпіонату, який відбудеться 6 травня 2017 року у Вінниці. Переможці Всеукраїнського фіналу візьмуть участь у Світовому фіналі в Парижі (Франція).

Побажаємо нашим студентам успіху і перемоги у фінальних змаганнях!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.