Кафедра програмного забезпечення | СУПЕР ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПЗ У БОЛГАРІЇ

СУПЕР ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПЗ У БОЛГАРІЇ

27.04.2017 / 08:48

У м. Хасково в Болгарії відбувся конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів». На конкурс було подано 1626 робіт з різних країн: Болгарії, Румунії, України, Індонезії, Македонії, Росії, Чехословакії, Іспанії, Казахстану, Чорногорії.

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки кафедри програмного забезпечення ВНТУ підготувала на конкурс низку робіт. Вихованці студії отримали 14 медалей. Це гучна перемога наших студентів на міжнародному рівні! Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчими роботами наших студентів мають змогу познайомитися пересічні мешканці міста.

У номінації «Комп’ютерний малюнок» серед студентів переможцями стали 4 студенти з кафедри програмного забезпечення ВНТУ:

золота медальАлла Штокал (гр.1ПІ-15б),

срібна медальВладислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б),

срібна медальАндрій Гончарук (гр.1ПІ-16м),

бронзова медальНаталія Копитко (гр.1ПІ-13б).

У номінації «Колаж» серед студентів призером конкурсу стала студентка з кафедри програмного забезпечення ВНТУ Ксенія Івченко (гр.1ПІ-16м), яка отримала бронзову медаль.

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

робота

Робота призера конкурсу Андрія Гончарука (кафедра ПЗ)

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".